Szerviz koordinátor

Létesítmény:  Daikin Hungary
Hely:

Budapest, HU

A Daikin Hungary Kft a 16 országot összefogó Daikin Central Europe régiós csapat részeként kínál komplex, energiahatékony és környezetbarát épülethűtési-fűtési megoldásokat lakossági, ipari és kereskedelmi felhasználásra.
Vállalatunk az elmúlt évtizedekben egy pár fős helyi képviseletből mára egy több mint 100 fős nemzetközi vállalattá nőtte ki magát, és a következő évekre is ambiciózus növekedést tűztünk ki közös célként.
Gyere, és légy részese te is a fenntartható jövő formálásának!

Feladataid az alábbiak lesznek...
-    10  fő szerviztechnikus munkájának koordinálása, karbantartási és javítási munkákra vonatkozóan
-    Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, munkák kiszervezése
-    Hibabejelentések kezelése (vállalatirányítási rendszerben való rögzítés, erőforrás tervezés, visszaigazolás)
-    Autóflotta kezelése
-    Bejövő javítási megrendelések feldolgozása, alkatrészek nyomonkövetése szerviz beszerzéssel és erőforrás tervezés
-    Ügyfelekkel történtő folyamatos kapcsolattartás

Mit kínálunk
-    Versenyképes juttatási csomagot (alapbér, Cafeteria, bónusz)
-    Egészséges céges kultúrát, ami támogatja a kreatív szakmai kiteljesedést
-    Karakteres, összetartó csapatot
-    Inspiráló irodai környezetet – gyere, nézz szét nálunk: https://player.hu/eletmod/nanavizio-daikin-iroda
-    Well-being orientált elveket – céges masszázs, gyümölcsnap, AYCM tagság lehetősége, céges futóversenyek

A pozíció betöltéséhez szükséges…
-    Legalább középfokú végzettség
-    Angol nyelvtudás (középfok)
-    Word, Excel felhasználói szintű ismerete
-    Hasonló munkakörben, koordinációban szerzett többéves tapasztalat
-    Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
-    Precizitás, csapatjátékos
-    Magas stressztűrő képesség
-    Proaktivitás, jó probléma felismerő és megoldókézség
-    Ügyfélközpontúság
-    Rendszerszemlélet

Mi jelenthet előnyt?
-    Salesforce és/vagy SAP-ban szerzett  tapasztalat
-    Hűtéstechnikai ismeretek

Az ellentétek itt biztosan vonzzák egymást. A Daikin egy globális vállalat, ahol keresztnevükön ismerik egymást a különböző szinten lévő kollégák. Egy stabil munkáltató, akivel dinamikusan fejlődhet. Kulturális diverzitás az egyszerűség helyett. Ahol nemcsak jó ötletei lehetnek, de meg is valósíthatja azokat.