Márkabolti értékesítő

Létesítmény:  Daikin Hungary
Hely:

Budapest, HU

A Daikin Hungary Kft a 16 országot összefogó Daikin Central Europe régiós csapat részeként kínál komplex, energiahatékony és környezetbarát épülethűtési-fűtési megoldásokat lakossági, ipari és kereskedelmi felhasználásra.
Vállalatunk az elmúlt évtizedekben egy pár fős helyi képviseletből mára egy több mint 100 fős nemzetközi vállalattá nőtte ki magát, és a következő évekre is ambiciózus növekedést tűztünk ki közös célként.
Gyere, és légy részese te is a fenntartható jövő formálásának!

Feladatok
·    A Daikin márkabolt zavartalan működésének biztosítása
·    Professzionális ügyfélkiszolgálás
·    Hatékony értékesítés, panaszkezelés
·    Árajánlatok elkészítése, számlázás
·    Aktív értékesítés, szakmai tanácsadás
·    Megrendelések határidőn belüli továbbítása
·    Kapcsolattartás a kivitelező csapattal
·    Prémium arculat biztosítása az eladótérben

Mit kínálunk
·    Versenyképes bérezés és széleskörű juttatási csomagot (alapbér, bónusz, utazási támogatás, cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, egészségbiztosítás, minőségi munkaeszközök)
·    Egészséges céges kultúrát, ami támogatja a kreatív szakmai kiteljesedést
·    Karakteres, összetartó csapatot
·    Tanulási lehetőségeket
·    Well-being orientált elveket –  AYCM tagság lehetősége, sport rendezvényeken való részvétel lehetősége
·    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Daikin Márkabolt

A pozíció betöltéséhez szükséges...
·    Legalább középfokú végzettség
·    Prémium termék értékesítés területen szerzett tapasztalat
·    Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
·    Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
·    Adminisztrációs feladatok önálló és pontos elvégzése
·    Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
·    Jó problémamegoldó készség
·    Felelősségtudat

Mi jelenthet előnyt?
·    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
·    Műszaki kereskedelemben szerzett tapasztalat
·    Épületgépészeti, klímatechnikai ismeret
·    Felsőfokú végzettség

Az ellentétek itt biztosan vonzzák egymást. A Daikin egy globális vállalat, ahol keresztnevükön ismerik egymást a különböző szinten lévő kollégák. Egy stabil munkáltató, akivel dinamikusan fejlődhet. Kulturális diverzitás az egyszerűség helyett. Ahol nemcsak jó ötletei lehetnek, de meg is valósíthatja azokat.