Szerviztechnikus - Fűtéstechnika

Létesítmény:  Daikin Hungary
Hely:

Budapest, HU

A Daikin Hungary Kft a 16 országot összefogó Daikin Central Europe régiós csapat részeként kínál komplex, energiahatékony és környezetbarát épülethűtési-fűtési megoldásokat lakossági, ipari és kereskedelmi felhasználásra.
Vállalatunk az elmúlt évtizedekben egy pár fős helyi képviseletből mára egy több mint 100 fős nemzetközi vállalattá nőtte ki magát, és a következő évekre is ambiciózus növekedést tűztünk ki közös célként.
Gyere, és légy részese te is a fenntartható jövő formálásának!

Feladataid az alábbiak lesznek...

  • Hőszivattyú berendezések beüzemelése, karbantartása és javítása
  • Kalorikus és mechanikai jellegű javítások elvégzése
  • Berendezések programozása, paraméterezése
  • Berendezéseken szoftveres beavatkozások, távdiagnosztika elvégzése
  • Hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése
  • Fenti munkával kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

 A pozíció betöltéséhez szükséges...

  • Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő képesítés
  • F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, hálózatkezelési alapok)
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Fűtésszerelői, villanyszerelői és/vagy épületgépész képesítés és gyakorlat
  • Távfelügyeleti rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és széleskörű juttatási csomagot (alapbér, utazási támogatás, cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, egészségbiztosítás)
  • Egészséges céges kultúrát, ami támogatja a kreatív szakmai kiteljesedést
  • Karakteres, összetartó csapatot
  • Céges autó (magánhasználatra is), telefon, laptop, munkaruha és védőeszköz, prémium szerszámok biztosítása
  • Tanulási lehetőségeket
  • Inspiráló, kutyabarát irodai környezetet – gyere, nézz szét nálunk: https://player.hu/eletmod/nanavizio-daikin-iroda
  • Well-being orientált elveket – gyümölcsnap, AYCM tagság lehetősége, sport rendezvényeken való részvétel lehetősége

Az ellentétek itt biztosan vonzzák egymást. A Daikin egy globális vállalat, ahol keresztnevükön ismerik egymást a különböző szinten lévő kollégák. Egy stabil munkáltató, akivel dinamikusan fejlődhet. Kulturális diverzitás az egyszerűség helyett. Ahol nemcsak jó ötletei lehetnek, de meg is valósíthatja azokat.