Szerviztechnikus

Létesítmény:  Daikin Airconditioning Central Europe
Hely:

Budapest, HU

A Daikin Hungary Kft a 16 országot összefogó Daikin Central Europe régiós csapat részeként kínál komplex, energiahatékony és környezetbarát épülethűtési-fűtési megoldásokat lakossági, ipari és kereskedelmi felhasználásra.
Vállalatunk az elmúlt évtizedekben egy pár fős helyi képviseletből mára egy több mint 100 fős nemzetközi vállalattá nőtte ki magát, és a következő évekre is ambiciózus növekedést tűztünk ki közös célként.
Gyere, és légy részese te is a fenntartható jövő formálásának!

Feladataid az alábbiak lesznek...
-    Folyadékhűtő, légkezelő, rooftop berendezések és/vagy VRV rendszerek beüzemelése, karbantartása és javítása
-    Kalorikus és mechanikai jellegű javítások elvégzése
-    Berendezések programozása, paraméterezése
-    Berendezéseken szoftveres beavatkozások, távdiagnosztika elvégzése
-    Hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése
-    Fenti munkával kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

A pozíció betöltéséhez szükséges…
-    Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő képesítés
-    F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés
-    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, hálózatkezelési alapok)
-    B-kategóriás jogosítvány
-    Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
-    Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség

Mi jelenthet előnyt?
-    Villanyszerelői és/vagy épületgépész képesítés és gyakorlat
-    Távfelügyeleti rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
-    Angol nyelvtudás

Mit kínálunk ezért cserébe?
-    Versenyképes bérezés és széleskörű juttatási csomagot (alapbér, utazási támogatás, cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, egészségbiztosítás)
-    Egészséges céges kultúrát, ami támogatja a kreatív szakmai kiteljesedést
-    Karakteres, összetartó csapatot
-    Céges autó (magánhasználatra is), telefon, laptop, munkaruha és védőeszköz, prémium szerszámok biztosítása
-    Tanulási lehetőséget kínálunk - angol nyelvoktatás, szakmai- és készségfejlesztő képzések

Az ellentétek itt biztosan vonzzák egymást. A Daikin egy globális vállalat, ahol keresztnevükön ismerik egymást a különböző szinten lévő kollégák. Egy stabil munkáltató, akivel dinamikusan fejlődhet. Kulturális diverzitás az egyszerűség helyett. Ahol nemcsak jó ötletei lehetnek, de meg is valósíthatja azokat.