Kontroler Jakości Procesu Produkcyjnego/Inspekcji Wejściowej

Obiekt:  Daikin Manufacturing Poland
Kategoria:  Manufacturing
Lokalizacja:

Łódź, PL

Pole niestandardowe 1:  1511

Daikin Manufacturing Poland Sp. z o.o. (DMPO) jest spółką zależną Daikin Industries Ltd. i wiodącym dostawcą technologii ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, oczyszczania powietrza i chłodnictwa. Firma projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę urządzeń, a także rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych, komercyjnych i przemysłowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Obecnie Daikin EMEA zatrudnia ponad 12 000 pracowników w ponad 59 skonsolidowanych spółkach zależnych. Posiada 12 głównych zakładów produkcyjnych w Belgii, Czechach, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Turcji, Austrii i Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest opracowywanie zrównoważonych i skutecznych rozwiązań, tworzących dobry klimat dla przyszłych pokoleń. A wszystko to można osiągnąć tylko dzięki naszym pracownikom.

Dobry klimat zaczyna się od ludzi
Nasi pracownicy są bijącym sercem naszej firmy. W firmie Daikin można pracować w pozytywnym środowisku opartym na zaufaniu, kreatywności i ciągłym doskonaleniu. Wspólnie tworzymy najwyższej jakości rozwiązania, wspierając utalentowane zespoły. Będziesz mieć wiele okazji do nauki i rozwoju. Jesteśmy głęboko zaangażowani w różnorodną i integracyjną kulturę pracy, która odzwierciedla społeczności, którym służymy. Dobry klimat zaczyna się od ludzi.

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola gotowego produktu oraz komponentów pomp ciepła zgodnie z dokumentacją techniczną i procedurami

  • Kontrola nowych i wymienionych części

  • Pomiar części

  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów dotyczących jakości

  • Zabezpieczanie produktów i części niezgodnych

  • Przeprowadzanie audytów

  • Sporządzanie protokołów i raportów z przeprowadzonych pomiarów

  • Nadzór i obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Praca w systemie SAP

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze jakości/kontroli dostaw (min. 1 rok) oraz w pracy ze sprzętem pomiarowym

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego i MS Excel i SAP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i pomiaru części

  • Przygotowywanie raportów

  • Umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów

  • Dbałość o szczegóły

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszych dni bezpośrednio z firmą

  • Prywatną opiekę medyczną – Luxmed oraz możliwość wykupienia pakietu rozszerzonego dla rodziny

  • Szkolenia wdrożeniowe na początku zatrudnienia

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w systemie jednozmianowym (docelowo w dwuzmianowym)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę wśród ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

Daikin Europe jest częścią japońskiego koncernu Daikin Industries Ltd. będącego wiodącym dostawcą produktów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła, systemów wodnych i chłodniczych. Firma projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę efektywnych energetycznie urządzeń dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych, komercyjnych i przemysłowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Obecnie Daikin EMEA zatrudnia ponad 12 000 pracowników w ponad 59 skonsolidowanych spółkach zależnych. Posiada 12 głównych zakładów produkcyjnych w Belgii, Czechach, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Turcji, Austrii i Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest opracowywanie zrównoważonych i skutecznych rozwiązań, tworzących dobry klimat dla przyszłych pokoleń. A wszystko to można osiągnąć tylko dzięki naszym pracownikom.

Nasi pracownicy są bijącym sercem naszej firmy. W Daikin można pracować w pozytywnym, opartym na zaufaniu, kreatywności i ciągłym doskonaleniu środowisku. Wspierając utalentowane zespoły tworzymy najwyższej jakości rozwiązania. W Daikin będziesz mieć wiele okazji do nauki i rozwoju. Jesteśmy głęboko zaangażowani w różnorodną i inkluzywną kulturę pracy, która odzwierciedla społeczności, którym służymy. Dobry klimat zaczyna się od ludzi.